Дали досега сте ја запознале љубовта на вашиот живот?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Дали досега сте ја запознале љубовта на вашиот живот?

Дали сè уште сте во потрага по вашата сродна душа или без да знаете е тука некаде покрај вас и чека да ја препознаете?

dali-dosega-ste-ja-zapoznale-ljubovta-na-vashiot-zivot-01.jpg

Во врска сте и веќе ја најдовте личноста со која сакате да го поминете животот или сè уште не сте сигурни за вашите емоции?

dali-dosega-ste-ja-zapoznale-ljubovta-na-vashiot-zivot-1.gif

Решете го тестот и откријте:

Дали досега сте ја запознале љубовта на вашиот живот?
 1. 1.
  Неколку години
  Една година
  Неколку месеци
  Никогаш не сум имал/а долга врска
 2. 2.


 3. 3.
  1 до 3
  4 до 5
  6 до 8
  9 и повеќе
 4. 4.
  Жртва
  Најубавото нешто што може да ви се случи
  Болка
  Она околу кое се врти целиот свет
 5. 5.


 6. 6.
  „Titanic“
  „The Notebook“
  „Eternal Sunshine of the Spotless Mind“
  „Love Actually“
 7. 7.
  Господ
  Судбина
  Наука
  Случајности
 8. 8.


 9. 9.


Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Одговорот ви зависи од карактерот: Кој човек е најбогат? Сите го проценуваме човекот на база на физичкиот изглед, сакале ние да признаеме...
Што кажува за вас начинот на кој куцате на телефон? Што е тоа што сите го правиме секојдневно и во најголем дел од денот? Секако, ку...
Квиз: Која е вашата работа од соништата? Кога бевме мали, сите сакавме да станеме доктори, наставници, астронаути, пејачи...