Тест: Дали сте „чудак“?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Правник 22-01-2021
Архитект 21-01-2021


Тест: Дали сте „чудак“?

Вашите навики и избори говорат многу за вас, па преку овој квиз дознајте каква личност сте вие.

test-dali-ste-chudak-01.jpg

Дали сте срцето на забавата и т.н. „комерцијала“ личност или пак сте несфатени и секогаш повлечени во некој агол од собата?

Дали живеете во границите на нормалата или за вас не постојат правила?

Постојат различни типови на луѓе, па преку овој забавен квиз дознајте каква личност сте вие:

Дали сте „чудак“?
 1. 1.
  Давате предлог да ги измиете чиниите
  Зборувате со некоја личност од друштвото додека сите други ги собираат чиниите
  Кажувате лекции за здрава исхрана
 2. 2.
  Забавни потези од филмови и спотови
  Мрдање лево-десно и благи потези
  Робот
 3. 3.

 4. 4.
  Се преправате дека не сте го виделе
  Мавтате и го поздравувате
  Го зјапате додека тој не ве поздрави прв
 5. 5.
  Вие сте душата на забавата
  Танцувате сами
  Зборувате со некоја личност во ќошот
 6. 6.
  Уметник
  Бубалица
  Шегаџија
 7. 7.
  „Цреша“ од Тоше Проески
  „Нинанајна“ од Елена Ристеска
  „И тогаш некоја будала“ од Владо Јаневски

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тест за видот: Каде се крие розата? Дали имате изострен вид? Дали ќе успеете да ја пронајдете скриената роза и за ко...
Квиз само за оние со остар вид – Ќе успеете ли да го решите за 2 минути? Дали мислите дека имате остар поглед и не пропуштате ниту еден детаљ? Дали ми...
Тест: Каде се крие љубовникот? На прв поглед, жената изгледа невино додека си ги полева цвеќињата, но во дворот...

Најчитани неделава