Предизвик за 7 минути: Колку нелогичности ќе најдете?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Предизвик за 7 минути: Колку нелогичности ќе најдете?

Ако сте од оние кои обожаваат да бараат и наоѓаат грешки и неправилности, тогаш овој квиз е за вас.

predizvik-za-7-minuti-kolku-nelogicnosti-ke-najdete-001.jpg

Сите одвреме-навреме сакаме да најдеме туѓа грешка и да се почувствуваме „генијално“ од истата причина, па еве ви уште една шанса да си докажете колку сте внимателни и перфекционисти.

Имате 7 минути, по 1 минута за секоја илустрација:

Предизвик за 7 минути: Колку нелогичности ќе најдете?
 1. 1.
  Кликни за одговорот
 2. 2.
  Кликни за одговорот
 3. 3.
  Кликни за одговорот
 4. 4.
  Кликни за одговорот
 5. 5.
  Кликни за одговорот
 6. 6.
  Кликни за одговорот
 7. 7.
  Кликни за одговорот

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Кој е крадецот? Дали сакате за момент да се ставите во улогата на детектив и да ѝ помогнете на п...
Квиз: Дали имате влакна на јазикот? Дали некогаш сте се соочиле со хотелска соба која не е како на фотките на интерн...
Квиз: Дали сте искрена личност? Дали сте личност која лаже без срам или пак секогаш ја кажувате вистината, дури ...

Спонзорирани линкови: