За колку време ќе го пронајдете парот кој се разликува?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


За колку време ќе го пронајдете парот кој се разликува?

za-kolku-vreme-ke-go-pronajdete-parot-koj-se-razlikuva-01.jpg

30 момци ги запросуваат своите девојки. Но, само еден, го прави тоа на поинаков начин. Ќе успеете да го најдете парот кој се разликува? 

za-kolku-vreme-ke-go-pronajdete-parot-koj-se-razlikuva-02.jpg

Одговорот е на следната страна:Би можело да ве интересира:

Колку долго ќе патувате до Марс, ако се движите со брзина на светлината? Денес имаме малку невообичаено, но секако интересно, прашање. Ќе ви треба малку ...
Колку добро ги познавате правилата за однесување на свадба? Сигурно досега сте биле поканети на многу свадби, без разлика дали кај блиски лу...
Која од двете девојки лаже? Во замислената ситуација, има две девојки кои се расправаат околу тоа која е соп...

Најчитани неделава