Невеста сака да ја замени деверицата бидејќи не ослабела до свадбата
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Невеста сака да ја замени деверицата бидејќи не ослабела до свадбата

Невестата што ѝ врши притисок на својата тазе породена пријателка стана вирален хит поради суровиот гест.

nevesta-saka-da-ja-zameni-devericata-bidejkji-ne-oslabela-do-svadbata-01.jpg

Во една Фејсбук група осамна објава од една невеста која стана вирален хит,.

Таа е прогласена за невеста од хорор филм бидејќи ѝ поставила услов на една од своите деверици да ослабе до свадба, бидејќи во спротивно планира да ја замени со друга.

nevesta-saka-da-ja-zameni-devericata-bidejkji-ne-oslabela-do-svadbata-03.jpg

Нејзината деверица била неодамна породена и на 3 седмици пред свадбата сè уште не ослабела доволно.

Анонимната невеста се пожали дека нејзината пријателка сè уште како да е трудна.

Објавата на хорор невестата:

nevesta-saka-da-ja-zameni-devericata-bidejkji-ne-oslabela-do-svadbata-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Невеста потрошила многу пари, па бара цвеќарот да ѝ работи гратис за свадбата „Потрошив многу пари за мојата свадба, ќе може ли ти да ми работиш гратис?“ - др...
Бизарната листа со барања на невеста од гостите на нејзината свадба стана вирален хит Дали и во Македонија постојат вакви невести од хорор филм? Освен подарок во плик...
Невеста во црно, темни декорации – инспирација за сите кои не сакаат клише бела свадба (фото) Графичка дизајнерка ги инспирира сите кои не сакаат бели свадби – облечена е во ...