Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Лелеави фустани, кежуал комбинации, капчиња - Каков е стилот на Каролина Гочева кога не е на сцена?

Модниот стил на Каролина Гочева на сцената и во приватниот живот се разликува многу. Како се облекува нашата поп-принцеза кога не настапува?

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-01_copy.jpg

На сцената Каролина е секогаш вистинска дама, без оглед дали носи долг фустан, панталони или кратко фустанче. Што и да облече, никогаш не греши.

Изборот на облека за своите концерти и настапи секогаш им го доверува на врвни професионалци - наши стилисти и модни дизајнери, кои се чини, поради нејзината градба (ѝ стои буквално сè), немаат проблем да го изберат најдоброто.

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-02.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-03.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-04.jpg

А надвор од сцената пејачката преферира полежерен стил - патики, искинати фармерки, маички комбинирани со кошула, широки, лелеави фустани и рамни чевли или сандали, а честопати носи и капчиња и најчесто избира чанти што се носат преку рамо.

И сето ова е дополнето со интересен накит.

Погледнете каков е стилот на Каролина кога не е на сцената:  

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-05.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-06.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-07.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-08.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-09.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-10.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-12.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-13.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-14.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-15.jpg

leleavi-fustani-kezhual-kombinacii-kapchinja-kakov-e-stilot-na-karolina-gocheva-koga-ne-e-na-scena-34.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

10 работи за плажа без кои модерните дами не одат на одмор Рибарската шапка сега е помодерна од класичните шешири, шик сандали наместо обич...
Бои на облека со кои никогаш нема да погрешите, дури и кога не се во мода Без разлика на буџетот кој ќе го одвоите за купување гардероба, боите кои ги изб...
Наша, а светска: Горјана Кулишевска блеска во едиторијал за модниот магазин Marie Claire Горди сме! Нашата Горјана, позната како Џоја, со својата егзотична убавина си го...
Познати дами во фустани кои одземаат здив кога ќе се свртат со грб Алесандра Амбросио, Хајди Клум, Ирина Шајк се само дел од дамите кои секогаш нè ...
Ромео Бекам и Миа Реган се моќна стилска двојка (по стапките на Дејвид и Викторија) Наследниците на Дејвид Бекам се трудат да ги следат чекорите на нивните родители...
Папучите на Hermes се вистински летeн хит – каде може да купите поевтини копии? Не мора да дадете 800 евра за да ги носите најмодерните папучи за ова лето... Ко...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg