Модерни фризури за на плажа


Модерни фризури за на плажа

moderni-frizuri-za-na-plaza-01

Кога веќе треба да се одлучите што да правите со косата кога сте на плажа постојат неколку клучни работи кои треба да ги имате на ум – едноставност, практичност, лежерност и без користење на производи за стилизирање.

Одберете дали ви пречи слободно пуштена коса или пак да фатите дел или цела.

Во прилог се неколку предлози:

moderni-frizuri-za-na-plaza-1

moderni-frizuri-za-na-plaza-2

moderni-frizuri-za-na-plaza-3

moderni-frizuri-za-na-plaza-4

moderni-frizuri-za-na-plaza-5

 

Би можело да ве интересира:

12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода Крем класичниот мантил никогаш нема да излезе од мода. Иста е ситуацијата и со б...
11 работи кои прават стајлингот да ви изгледа евтино, дури и кога носите скапи парчиња Очилата за сонце ви се изгребани, чевлите исчукани, а не се откажувате од работи...
5 работи кои ги носат самоуверените жени Тие знаат дека изгледаат добро, веруваат дека изгледаат добро и таков им е ставо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg