Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Летен моден тренд: Одело со шорцеви

За деновите кога сакате да изгледате деловно, и истовремено шик, оделата со кратки шорцеви се идеална опција за вас. 

leten-moden-trend-odelo-so-shorcevi-01.jpg

Можете да ги носите на различни пригоди, со дневна или вечерна комбинација, а и како лежерен деловен аутфит. 

Еднобојни или шарени, во светли или попвпечатливи бои - изборот е ваш. 

Соберете инспирација од следниве стајлинзи со одело со шорцеви:

М. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ретро моден тренд: Бидете шик во стилот на вашата баба (фото) Трендсетерките во светот се опседнаа со винтиџ парчињата од „орманот на баба“. П...
Бели чизми со голем ѓон – Како девојките го носат хит моделот? (фото) Иако белите чизми знаат да се тешки за комбинирање, посебно во зима, кога облека...
Нека блеска црвено – одлични идеи за вашиот новогодишен стајлинг (фото) Доколку се двоумите што да облечете за највеселата ноќ во годината, црвената бој...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg