За совршени Инстаграм фотки како на блогерките, летово ви е потребен само еден шешир (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


За совршени Инстаграм фотки како на блогерките, летово ви е потребен само еден шешир (фото)

До минатото лето, модниот аксесоар кој ги надополнуваше сите фотки на блогерките беше шеширот со натпис.

za-sovrsheni-instagram-fotki-kako-na-blogerkite-letovo-vi-e-potreben-samo-eden-sheshir-foto-01.jpg

Но, оваа година во тренд се шеширите со огромна големина, кои загарантирано ќе ве заштитат од сонце, но и ќе придонесат за совршена фотографија.

Шеширот од колекцијата  „La Bomba“ на SIMON PORTE JACQUEMUS за кратко време стана хит помеѓу блогерките.

Па, доколку најдете сличен огромен, сламен шешир, нема да погрешите ако го купите. 

Погледнете како изгледаат трендсетерките со овој гламурозен детаљ на летните фотки:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

18 Инстаграм докази дека Каролина Гочева е модна икона Кога станува збор за елегантните пригоди омилена и е ретро нотата и гламурот на ...
9 фото докази дека Меган Маркл сака да ги следи и копира аутфитите на ... Откако е со принцот Хари, поранешната актерка сè почесто станува мета на модните...
Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...