Бела ролка - 30 идеи како да ја носите (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Бела ролка - 30 идеи како да ја носите (фото)

Неоспорен факт е дека црната ролка е модерна секогаш кога ќе застуди, но оваа година обидете се со контраст – бела ролка.

bela-rolka-30-idei-kako-da-ja-nosite-001.jpg

Белите ролки почнуваат да доминираат во модниот свет, без оглед на тоа дали се тесни или широки, тенки од растеглив материјал или во облик на плетен џемпер.

Доволно е на себе да имате пар фармерки и впечатливи чизми, за да создадете модна комбинација која ќе ја вклучува и белата ролка.

Може да ја комбинирате со сите бои и нијанси, а не ги исклучуваме и комплетно белите зимски комбинации.

Неколку идеи како да го носите модниот класик ролка во бела боја:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото) Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може ...
Идеи како да ја носите омилената црна боја во лето (фото) Иако црната боја не важи за летна и многумина ја избегнуваат, сепак има и такви ...
25 идеи за пролетни аутфити со тексас јакна (фото) Иако некои можеби се скептични, сепак тексас јакната навистина одговара на секак...