Бела ролка - 30 идеи како да ја носите (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Кувар/ка 22-03-2019


Бела ролка - 30 идеи како да ја носите (фото)

Неоспорен факт е дека црната ролка е модерна секогаш кога ќе застуди, но оваа година обидете се со контраст – бела ролка.

bela-rolka-30-idei-kako-da-ja-nosite-001.jpg

Белите ролки почнуваат да доминираат во модниот свет, без оглед на тоа дали се тесни или широки, тенки од растеглив материјал или во облик на плетен џемпер.

Доволно е на себе да имате пар фармерки и впечатливи чизми, за да создадете модна комбинација која ќе ја вклучува и белата ролка.

Може да ја комбинирате со сите бои и нијанси, а не ги исклучуваме и комплетно белите зимски комбинации.

Неколку идеи како да го носите модниот класик ролка во бела боја:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Идеи како да ја носите омилената црна боја во лето (фото) Иако црната боја не важи за летна и многумина ја избегнуваат, сепак има и такви ...
25 идеи за пролетни аутфити со тексас јакна (фото) Иако некои можеби се скептични, сепак тексас јакната навистина одговара на секак...
Како да носите гумени чизми за дожд, а да не изгледате смешно? (фото) Дали и на вас кога бевте деца ви се темнеше кога родителите сакаа да носите гуме...