6-годишно девојче е мини модна икона и ги копира стаjлинзите на ѕвездите (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


6-годишно девојче е мини модна икона и ги копира стаjлинзите на ѕвездите (фото)

Таа со помош на мајка си се претвора во мини копија на ѕвездите, плус и самата може да се пофали со одличен моден стил.

6-godishno-devojche-e-mini-modna-ikona-i-gi-kopira-stajlinzite-na-dzvezdite-foto-01.jpg

Аили Адалиа е 6-годишно девојче од Деторит кое со помош на својата мајка, интересните модни комбинации, како и копирањето на иконските стајлинзи на ѕвездите сè повеќе го привлекува вниманието на јавноста.

Од Карди Би до Зендаја, Адалиа со помош на мајка ѝ се претвора во мини верзија од ѕвездите.

Дел од фотките на Адалиа:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...
9 фото докази дека Меган Маркл сака да ги следи и копира аутфитите на други познати дами Откако е со принцот Хари, поранешната актерка сè почесто станува мета на модните...
Модна еволуција: Какви очила за сонце се носеле низ годините? Очилата за сонце веќе не служат само за нивната примарна функција да штитат од с...