Најубавите џемпери со „истурени“ бисерчиња по нив (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Најубавите џемпери со „истурени“ бисерчиња по нив (фото)

Топлите плетки и џемпери се неизоставен дел од зимската гардероба, без оглед на стилот кој жената го негува или пак нејзината возраст. Но, оваа зима еден модел на џемпери посебно се истакнуваат во понудата.

najubavite-dzemperi-so-istureni-bisercinja-po-niv-001.jpg

Речиси во секоја продавница ќе пронајдете по еден модел на џемпер со истурени бисери по него.

По ракавите, околу вратот, со постепено нијансирање од најкрупни до најситни.

Делуваат топло, удобно и притоа елегантно, без многу да се трудите или да вложувате во аксесоари.

Блогерките веќе ги обожаваат, па затоа има и повеќе идеи на кои може да ги износите:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Топли црвени џемпери - „љубов на прв поглед“ на секоја жена во зима Топлите плетки се најголемата зимска љубов на жените кога температурите ќе падна...
Еден модел на здолниште коe Меган Маркл го обожава (фото) Иако никогаш не можеме ниту да претпоставиме што ќе облече Меган за следното пој...
10 машки парчиња гардероба кои може да ја привлечат или одбијат жената Иако мажите важат за визуелни суштества кои првиот впечаток го носат врз база на...