20 комбинации со единствениот пар чизми кој ви треба на минусни температури
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


20 комбинации со единствениот пар чизми кој ви треба на минусни температури

Со паѓањето на дневните температури под нулата, покрај топлите капути и јакни, мора да внимаваме да одбираме и обувки кои се отпорни на сите надворешни влијанија.

20-kombinacii-so-edinstveniot-par-cizmi-koj-vi-treba-na-minusni-temperaturi-01.jpg

Класичните „жолти чизми“ се популариризираа како модел кој може да се вклопи во секоја зимска, топла и лежерна комбинација.

Изработени од квалитетни материјали, стануваат ултимативен рецепт во модната борба против студенилото.

Се комбинираат со црни хеланки, широки фармерки, како и бели панталони. Одговараат со топол капут, но и со спортска јакна.

Неколку идеи како да се стоплите носејќи ги најудобните чизми кои постојат:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото) Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може ...
Идеи како да ја носите омилената црна боја во лето (фото) Иако црната боја не важи за летна и многумина ја избегнуваат, сепак има и такви ...
25 идеи за пролетни аутфити со тексас јакна (фото) Иако некои можеби се скептични, сепак тексас јакната навистина одговара на секак...