Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото)

Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за полесна гардероба.

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-01.jpg

Оние на кои работното место или стилот им наложува да носат одела веројатно ќе бидат во потрага по полесни варијанти за да се чувствуваат попријатно.

Идеална (пред)пролетна комбинација е одело + патики, со која секогаш ќе изгледате официјално, елегантно и стилски.

Доколку мислите дека е невозможно одело да се комбинира со патики, се лажете, а овие момци и девојки во продолжение се доказ дека секогаш може да изгледате совршено во најразлични комбинации.

Одело со маичка, џемпер, кошула и кравата – на секоја комбинација одговараат стилски патики во добро одбрана боја.

Во продолжение погледнете идеи за аутфити со одело и патики и инспирирајте се.

За мажи:

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-02.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-03.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-04.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-05.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-06.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-07.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-08.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Ледено сина сенка за очи – Моден тренд што ги освои и македонските дами (фото) Сината сенка за очи е вистински тренд оваа есен. Бојата по која беа препознатлив...
Кроп-топот од ZARА so 3D цветови на градите е хит за лето 2022 – само храбрите девојки знаат да го н... Чини 2.290 денари и е само за храбри девојки - како да го носите ZARA кроп-топот...
20 идеи за дневни модни комбинации кога патувате во лето Патувате во некој прекрасен град во лето и не знаете што да облечете? Тогаш од к...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg