Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото)

Комбинации за жени:

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-17.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-18.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-19.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-20.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-21.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-22.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-23.jpg

moden-vodich-za-mazhi-i-zheni-kako-da-nosite-odelo-so-patiki-foto-24.jpg

Продолжува на следната страна... 


Би можело да ве интересира:

Ретро моден тренд: Бидете шик во стилот на вашата баба (фото) Трендсетерките во светот се опседнаа со винтиџ парчињата од „орманот на баба“. П...
Нека блеска црвено – одлични идеи за вашиот новогодишен стајлинг (фото) Доколку се двоумите што да облечете за највеселата ноќ во годината, црвената бој...
10 зимски модели на чевли кои одамна не се носат, а сите жени ги имаат Голем процент од изгледот зависи од чевлите со кои ќе ја финиширате комбинацијат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg