25 идеи за пролетни аутфити со тексас јакна (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


25 идеи за пролетни аутфити со тексас јакна (фото)

Иако некои можеби се скептични, сепак тексас јакната навистина одговара на секаква комбинација, а модните блогерки знаат совршено да го покажат тоа.

25-idei-za-proletni-autfiti-so-teksas-jakna-foto-01.jpg

За пролетните денови кога сонцето не е доволно силно за прошетки без јакна, тексас јакните се идеално парче за комплетирање на секоја комбинација.

Со тесни панталони и маичка, врз фустанче, здолниште и блуза, па дури и врз деловен аутфит – за променливите денови ова парче ви е неопходно.

Моделот може да варира – од тесни и кратки до широки и долги тексас јакни – изборот е ваш.

Следните комбинации ќе ве инспирираат и ќе ви докажат дека тексас јакна оди со сè:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото) Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може ...
Идеи за машки, пролетни аутфити со тексас јакна (фото) Кежуал облечени или во одело – во комбинација со тексас јакна, има ли подобар пр...
Идеи како да ја носите омилената црна боја во лето (фото) Иако црната боја не важи за летна и многумина ја избегнуваат, сепак има и такви ...