5 модели безвременски очила за сонце кои секоја жена треба да ги има
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


5 модели безвременски очила за сонце кои секоја жена треба да ги има

Иако минатата година беше одбележана од микро моделите на очила за сонце, попознати како Матрикс модел, изгледа оваа 2019-та година ќе доминираат разновидни модели.

5-modeli-bezvremenski-ocila-za-sonce-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-001.jpg

Со оглед на тоа што очилата за сонце имаат стилска моќ во целост да ви ја променат и најобичната дневна модна комбинација, вреди внимателно да ги одберете и да инвестирате во нив.

Оваа пролет 2019-та модерните девојки ќе носат 5 модели:

Заоблени, дебели рамки

5-modeli-bezvremenski-ocila-za-sonce-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-01.jpg

Авијаторки

5-modeli-bezvremenski-ocila-za-sonce-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-02.jpg

Кружни модели

5-modeli-bezvremenski-ocila-za-sonce-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-03.jpg

Очила со облик на превртено D

5-modeli-bezvremenski-ocila-za-sonce-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-04.jpg

Очила со бели рамки

5-modeli-bezvremenski-ocila-za-sonce-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-05.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 модели на здолништа во кои секоја девојка ќе изгледа стилски оваа ес... Модата се менува од сезона во сезона, но ако имате добар стил и вкус, секогаш ќе...
Моден тренд за пролет 2019: Како да носите долги шорцеви? Долгите шорцеви повторно се враќаат во мода, па време е да „прочепкате“ во шкафч...
5 модели на бикини за девојките со мали гради Секоја сезона брендовите имаат огромна понуда на костими за капење, па многу лес...