Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото)

Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може да се носат на секакви комбинации.

25-idei-kako-da-nosite-chanta-so-zmiski-print-foto-01.jpg

Од мини чантички за на појас, до чантички за преку рамо или големи торби – мора да поседувате барем еден модел на чанта со змиски принт.

Блогерките ги носат на најразлични комбинации – од едноставни до впечатливи и шарени.

Неколку идеи како да носите чанта со змиски принт:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ретро моден тренд: Бидете шик во стилот на вашата баба (фото) Трендсетерките во светот се опседнаа со винтиџ парчињата од „орманот на баба“. П...
20 идеи за дневни модни комбинации кога патувате во лето Патувате во некој прекрасен град во лето и не знаете што да облечете? Тогаш од к...
23 идеи што да облечете ако наскоро сте гостинка на свадба Сигурно и вие добивте некоја покана за свадба во периодот што претстои... Доколк...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg