25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото)


25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото)

Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може да се носат на секакви комбинации.

25-idei-kako-da-nosite-chanta-so-zmiski-print-foto-01.jpg

Од мини чантички за на појас, до чантички за преку рамо или големи торби – мора да поседувате барем еден модел на чанта со змиски принт.

Блогерките ги носат на најразлични комбинации – од едноставни до впечатливи и шарени.

Неколку идеи како да носите чанта со змиски принт:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Идеи како да ја носите омилената црна боја во лето (фото) Иако црната боја не важи за летна и многумина ја избегнуваат, сепак има и такви ...
Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...
25 идеи за пролетни аутфити со тексас јакна (фото) Иако некои можеби се скептични, сепак тексас јакната навистина одговара на секак...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg