Гол долен дел од градите - бикини тренд за лето 2019 (фото)

Неонски бикини или бикини со животински принт, но главен фокус е нетипичниот крој кај градите.

gol-dolen-del-od-gradite-bikini-trend-za-leto-2019-foto-01.jpg

Инфлуенсерките полека, но сигурно се подготвуваат за летото. Тие го презентираа новиот тренд на костими за капење – бикини со кои се открива долниот дел од градата.

Иако на прв поглед може да ви изгледа дека одбрале погрешен број на костим за капење, не е така. Тие намерно го истакнуваат овој дел од градите.

Хит бикини за лето 2019:

https://www.instagram.com/p/BsHzuWwnUS7/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BdkjPYPj4v9/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BqCI8G1HMrA/?utm_source=ig_embed

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ретро моден тренд: Бидете шик во стилот на вашата баба (фото) Трендсетерките во светот се опседнаа со винтиџ парчињата од „орманот на баба“. П...
Нека блеска црвено – одлични идеи за вашиот новогодишен стајлинг (фото) Доколку се двоумите што да облечете за највеселата ноќ во годината, црвената бој...
Кроп-топот од ZARА so 3D цветови на градите е хит за лето 2022 – само храбрите девојки знаат да го н... Чини 2.290 денари и е само за храбри девојки - како да го носите ZARA кроп-топот...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg