Моден хит за есен 2019 кој блогерките го одобруваат - Каубојски чизми (фото)


Моден хит за есен 2019 кој блогерките го одобруваат - Каубојски чизми (фото)

Најновиот тренд кој ќе ја одбележи есенската сезона се каубојските чизми, кои блогерките повторно ги вратија на модната сцена.

moden-hit-za-esen-2019-koj-blogerkite-go-odobruvaat-kaubojski-chizmi-foto-01.jpg

Се сеќавате ли на каубојските чизми кои во минатото беа хит? Оваа есен повторно се враќаат во мода, а блогерките го одобруваат овој тренд.

Од „старински“ до модернизирани - каубојските чизми може да ги најдете во различни дизајни и бои, а се комбинираат на различни аутфити.

Бидете во тренд оваа есен и инспирирајте се - како блогерките ги носат „каубојките“?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...
Моден тренд за пролет 2019: Како да носите долги шорцеви? Долгите шорцеви повторно се враќаат во мода, па време е да „прочепкате“ во шкафч...
5 модели на чанти кои ќе се носат оваа есен 2019 Модните додатоци се неопходни за формирање на добар стил, а секоја сезона дизајн...

Најчитани неделава