5 модели на чанти кои ќе се носат оваа есен 2019

Модните додатоци се неопходни за формирање на добар стил, а секоја сезона дизајнерите претставуваат неколку тренди модели кои ќе внесат свежина.

5-modeli-na-chanti-koi-kje-se-nosat-ovaa-esen-2019-01.jpg

За оваа есен дизајнерите претставуваат 5 модели на чанти кои ќе бидат хит и трендсетерките ќе ги обожаваат.

Различни текстури, материјали и форми – какви чанти ќе се носат оваа есен?

Чанти со ефект на крокодилска кожа

5-modeli-na-chanti-koi-kje-se-nosat-ovaa-esen-2019-02.jpg

Чанти со вештачко крзно и меки текстури

5-modeli-na-chanti-koi-kje-se-nosat-ovaa-esen-2019-03.jpg

Огромни чанти

5-modeli-na-chanti-koi-kje-se-nosat-ovaa-esen-2019-04.jpg

Чанта со синџир

5-modeli-na-chanti-koi-kje-se-nosat-ovaa-esen-2019-05.jpg

Неправилни форми со мини рачка

5-modeli-na-chanti-koi-kje-se-nosat-ovaa-esen-2019-06.jpg

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 зимски модели на чевли кои одамна не се носат, а сите жени ги имаат Голем процент од изгледот зависи од чевлите со кои ќе ја финиширате комбинацијат...
Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин) Како обичната црна ролка изгледа кул кога ја носи Роузи Хантингтон Вајтли или па...
Бели чизми со голем ѓон – Како девојките го носат хит моделот? (фото) Иако белите чизми знаат да се тешки за комбинирање, посебно во зима, кога облека...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg