Идеи за есенски аутфити комбинирани со патики (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Идеи за есенски аутфити комбинирани со патики (фото)

Кога не сакате да носите чизми, а не сте расположени и за штикли, патиките се идеален избор за секакви комбинации – од лежерни до деловни.

idei-za-esenski-autfiti-kombinirani-so-patiki-foto-01.jpg

Удобни и стилски патики се вистински избор за секој период од годината, независно за каков аутфит станува збор.

Она што ги радува сите љубители на патики е дека барем сега, е сосема во ред да се комбинираат со лежерни аутфити, деловни или полусвечени.

За есенските денови – 32 аутфити за инспирација како да ги комбинирате патиките:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото) Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може ...
Идеи за есенски аутфити со мини здолниште (фото) Ако мислите дека мини здолништата не треба да ги комбинирате во есенски аутфити,...
25 идеи за пролетни аутфити со тексас јакна (фото) Иако некои можеби се скептични, сепак тексас јакната навистина одговара на секак...

Спонзорирани линкови: