5 црвени работи кои секоја жена треба да ги има
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


5 црвени работи кои секоја жена треба да ги има

Ако постои една боја со женска моќ и сензуалност, тогаш тоа е црвената.

5-crveni-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-01.jpg

А, секоја жена која сака да изгледа сексапилно, безвременски и елегантно, тогаш неопходно е да ги има овие 5 црвени работи на располагање:

1. Црвен кармин кој одлично ѝ прилега на тенот.

5-crveni-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-02.jpg

2. Црвен лак, кој одговара со карминот.

5-crveni-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-03.jpg

3. Пар црвени шпиц-штикли кои ја разбиваат монотонијата на гардеробата.

5-crveni-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-04.jpg

4. Црвен капут.

5-crveni-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-05.jpg

5. Црвена беретка која дава француски шмек.

5-crveni-raboti-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-06.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода Крем класичниот мантил никогаш нема да излезе од мода. Иста е ситуацијата и со б...
Сара Џесика Паркер: 7 чанти кои секоја жена треба да ги има Откако претстави парфеми, колекција црни фустани и неколку модели на чевли со не...
Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава