Есенски комбинации со црни хулахопки
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Есенски комбинации со црни хулахопки

Урбано, трендовски и шик. Оваа година црните хулахопки повторно во тренд!

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+01.jpg

Можете да ги комбинирате со карирани и плисирани здолништа, со фустанчиња, со мартинки, со високи потпетици и патики. Црните хулахопки оваа есен оставаат простор да ја истакнете вашата креативност.

Погледнете 5 идеи како да ги комбинирате црните хулахопки оваа есен:

Под ретро здолништа

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+02.jpg

Со црни, плисирани здолништа

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+03.jpg

Со кожени здолништа

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+04.jpg

Со тиролки во различни бои

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+05.jpg

Со карирани здолништа

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+06.jpg

Т. Ѓ. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ретро мода: Шнолите од детството ќе бидат хит аксесоар за 2019-та (фот... Модата од минатото постојано се враќа во тренд, а овој хит на ’90-те, во 2019-та...
5 модели на чанти кои ќе се носат оваа есен 2019 Модните додатоци се неопходни за формирање на добар стил, а секоја сезона дизајн...
Гол долен дел од градите - бикини тренд за лето 2019 (фото) Неонски бикини или бикини со животински принт, но главен фокус е нетипичниот кро...