Есенски комбинации со црни хулахопки


Есенски комбинации со црни хулахопки

Урбано, трендовски и шик. Оваа година црните хулахопки повторно во тренд!

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+01.jpg

Можете да ги комбинирате со карирани и плисирани здолништа, со фустанчиња, со мартинки, со високи потпетици и патики. Црните хулахопки оваа есен оставаат простор да ја истакнете вашата креативност.

Погледнете 5 идеи како да ги комбинирате црните хулахопки оваа есен:

Под ретро здолништа

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+02.jpg

Со црни, плисирани здолништа

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+03.jpg

Со кожени здолништа

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+04.jpg

Со тиролки во различни бои

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+05.jpg

Со карирани здолништа

esenski-kombinacii-so-crni-hulahopki+06.jpg

Т. Ѓ. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Шик и удобни: Летни ленени фустани Кога температурата ќе надмине 30 степени, размислуваме како на наједноставен нач...
Тренд за есен: Шик капути на врзување Капутот е едно од најомилените модни парчиња на сите трендсетерки за студените д...
Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла Сандалите со дебела штикла се единствените чевли кои ќе ви бидат потребни летово...

Најчитани неделава