Џеј Ло ја поправи грешката од Golden Globes - Што носеа познатите на Critics‘ Choice Awards? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Џеј Ло ја поправи грешката од Golden Globes - Што носеа познатите на Critics‘ Choice Awards? (фото)

Во неделата се одржа 25-тото доделување на Critics‘ Choice наградите.

j-lo-ja-popravi-greshkata-od-golden-globes-shto-nosea-poznatite-na-critics-choice-awards-01.jpg

Најголемите холивудски ѕвезди заблескаа на црвениот тепих и повторно имавме можност да видиме одлични модни комбинации.

Џенифер Лопез ја поправи грешката од Golden Globes и на црвениот тепих се појави со фустан што ја истакна нејзината фигура.

Ен Хатавеј, Зендеја и Шарлиз Терон го привлекоа сечие внимание со светкавите фустани.

„Главните“ холивудски дами, но и мажи, навистина се потрудиле овојпат, а во продолжение погледнете некои од најдобрите комбинации од црвениот тепих.

Што носеа познатите на Critics‘ Choice Awards?

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 модни грешки кои сите ги правиме Купувате чевли на висока потпетици во кои не е можно да се движите. Носите иста ...
7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...
12 модни парчиња кои не ѝ стојат речиси на ниту една жена Од фустани со ластици и панталони со чудна должина до кошули со волуменозни дело...

Најчитани неделава