6 евтини модни додатоци кои прават секоја комбинација да изгледа скапо
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


6 евтини модни додатоци кои прават секоја комбинација да изгледа скапо

Како што стилот не може да се купи со пари, така и носењето на скапа облека не гарантира дека комбинацијата ќе биде отмена и елегантна.

6-evtini-modni-dodatoci-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-001.jpg

Како би заштедиле пари, а притоа да изгледате беспрекорно, доволно е својата облека да ја надополните со неколку модни додтоци:

1. Свилена марама

6-evtini-modni-dodatoci-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-01.jpeg

2. Обетки со бисери

6-evtini-modni-dodatoci-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-02.jpeg

3. Елегантни украсни шноли

6-evtini-modni-dodatoci-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-03.jpeg

4. Мини чантичка со рачка

6-evtini-modni-dodatoci-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-04.jpeg

5. Чевли со имитација на змиска или крокодилска кожа

6-evtini-modni-dodatoci-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-05.jpeg

6. Впечатливи копчиња

6-evtini-modni-dodatoci-koi-pravat-sekoja-kombinacija-da-izgleda-skapo-06.jpeg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...
30 модни комбинации во кои ќе ја поминете есента на работа (фото) Есента е период кога е сосема нормално да искомбинирате сандали со мантил или кр...
Модни парчиња кои во пролет 2020-та треба да бидат заменети со нови трендови Модните парчиња кои досега беа форсирани од трендсетерките, време е да се замена...

Најчитани неделава