Модна инспирација: Блејк Лајвли во црно - бела комбинација (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
rabota vo kujna 08-08-2020


Модна инспирација: Блејк Лајвли во црно - бела комбинација (фото)

На модната недела во Њујорк, Блејк Лајвли уживаше во првите редови на ревијата на Мајкл Корс.

modna-inspiracija-blake-lively-vo-crno-bela-kombinacija-foto-01.jpg

32 годишната актерка се појави во црно-бела комбинација на шик елек и кошула со панталони со висок струк. Целата комбинација е дел од последната колекција на Корс.

modna-inspiracija-blake-lively-vo-michael-kors02.jpg

modna-inspiracija-blake-lively-vo-michael-kors03.jpg

Се чини дека Блејк знае секогаш да одбере модни парчиња кои одлично ѝ прилегаат.

modna-inspiracija-blake-lively-vo-michael-kors05.jpg

modna-inspiracija-blake-lively-vo-michael-kors01.jpg

Погледнете ги и нејзините 3 спектакуларни комбинации од неодамна. 

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...
Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги поседува До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...
30 модни комбинации во кои ќе ја поминете есента на работа (фото) Есента е период кога е сосема нормално да искомбинирате сандали со мантил или кр...