Како да носите црно од глава до пети во пролет? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Како да носите црно од глава до пети во пролет? (фото)

Монохроматските модни комбинации отсекогаш имале доза софистицираност и елеганција.

odlichni-predlozi-za-crni-modni-kombinacii-za-ovaa-sezona-01.jpg

Жените одамна ја знаат моќта на црната облека и никогаш нема да погрешите ако се облечете во црно „од глава до пети“.

Во овој случај, најдобро е да одбирате парчиња со разни текстури и кроеви, така што целата комбинација ќе изгледа интересно, и покрај тоа што носите само црно.

Доколку ви е потребна инспирација, во продолжение погледнете неколку предлози одлични за оваа сезона:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...
30 модни комбинации во кои ќе ја поминете есента на работа (фото) Есента е период кога е сосема нормално да искомбинирате сандали со мантил или кр...
Модни парчиња кои во пролет 2020-та треба да бидат заменети со нови трендови Модните парчиња кои досега беа форсирани од трендсетерките, време е да се замена...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава