Анџелина Џоли, Моника Белучи: Модни трикови кои ги користат холивудските дами
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Анџелина Џоли, Моника Белучи: Модни трикови кои ги користат холивудските дами

Моника Белучи – моќта на класчната облека и парчињата од свила. Хејли Бибер – како да ги следите трендовите, но да ги вклопите во вашиот препознатлив стил.

andjelina-djoli-monika-beluchi-modni-trikovi-koi-gi-koristat-holivudskite-dami-01.jpg

Која од познатите дами секогаш се одлучува за класика и елеганција, а која се обидува на пристоен начин да ги истакне најпривлечните делови од своето тело?

Модни трикови од холивудските дами:

Анџелина Џоли – како да бидете префинети во класични, монохроматски комбинации

andjelina-djoli-monika-beluchi-modni-trikovi-koi-gi-koristat-holivudskite-dami-15.jpg

andjelina-djoli-monika-beluchi-modni-trikovi-koi-gi-koristat-holivudskite-dami-08.jpg

Роузи Хантингтон Вајтли – како да го истакнете најдобриот дел од себеси, таа на пример ги истакнува долгите нозе

andjelina-djoli-monika-beluchi-modni-trikovi-koi-gi-koristat-holivudskite-dami-16.jpg

andjelina-djoli-monika-beluchi-modni-trikovi-koi-gi-koristat-holivudskite-dami-11.jpg

andjelina-djoli-monika-beluchi-modni-trikovi-koi-gi-koristat-holivudskite-dami-09.jpg

Хејли Бибер – како да ги следите трендовите, но да ги вклопите во вашиот препознатлив стил

andjelina-djoli-monika-beluchi-modni-trikovi-koi-gi-koristat-holivudskite-dami-03.jpg

andjelina-djoli-monika-beluchi-modni-trikovi-koi-gi-koristat-holivudskite-dami-13.jpg

andjelina-djoli-monika-beluchi-modni-trikovi-koi-gi-koristat-holivudskite-dami-12.jpg

Уште 3 дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

12 модни грешки кои сите ги правиме Купувате чевли на висока потпетици во кои не е можно да се движите. Носите иста ...
Трикови за облеката во лето да не ви држи топло Топлото време на никого не му оди во прилог кога треба да излеземе надвор и букв...
7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...

Најчитани неделава