Тренд што буди носталгија: Џемперот „од баба“ ќе ве топли оваа зима 2021 (фото)


Тренд што буди носталгија: Џемперот „од баба“ ќе ве топли оваа зима 2021 (фото)

Плетка која нè потсетува на детство, на топлата прегратка на баба, на едни минати и можеби поубави времиња... Џемпер кој едноставно ве „гушка“ во студените денови и ноќи.

trend-shto-budi-nostalgija-djemperot-od-baba-kje-ve-topli-ovaa-zima-2021-foto-01.jpg

Кога станува збор за студените есенски и зимски денови, топлите, удобни, меки џемпери се незаменливи.

Годинава повторно ќе бидат ИН џемперите од нашите баби. Оние со плетка кои нè потсетуваат на детството, на топлата прегратка на баба, на убаво и едноставно носат мирис на едно минато време и носталгија.

Во сите облици и бои, овој џемпер ќе ви биде најдобриот пријател во студените денови и ноќи.

Безвременскиот џемпер „од баба“:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла Сандалите со дебела штикла се единствените чевли кои ќе ви бидат потребни летово...
Тренд за есен: Шик капути на врзување Капутот е едно од најомилените модни парчиња на сите трендсетерки за студените д...
9 фото докази дека Меган Маркл сака да ги следи и копира аутфитите на други познати дами Откако е со принцот Хари, поранешната актерка сè почесто станува мета на модните...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg