Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Архитект 06-10-2022


Ретро моден тренд: Бидете шик во стилот на вашата баба (фото)

Трендсетерките во светот се опседнаа со винтиџ парчињата од „орманот на баба“. Проверете какво модно богатство се крие и во домот на вашата баба...

retro-moden-trend-bidete-shik-vo-stilot-na-vashata-baba-foto-01.jpg

Ретро моден тренд се врати на сцената, сега е ИН да се облечете во стилот на вашата баба.

Винтиџ парчињата облека со кои ќе изгледате како излезени од некој филм снимен во минатото сега им се омилени на трендсетерките.

Од џемпери со впечатливи дезени до шапки и ремени, кои сигурно ќе ги пронајдете во орманот на вашата баба.

Модниот тренд кој ни носи мирис на носталгија:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кроп-топот од ZARА so 3D цветови на градите е хит за лето 2022 – само храбрите девојки знаат да го н... Чини 2.290 денари и е само за храбри девојки - како да го носите ZARA кроп-топот...
Улична мода во Загреб: Фото докази дека Хрватите имаат беспрекорен моден стил (фото) Од класика и префинетост до ексцентричност и модни експерименти... Фото докази д...
Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин) Како обичната црна ролка изгледа кул кога ја носи Роузи Хантингтон Вајтли или па...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg