Скандалозните машки модели од колекцијата за долна облека на Ријана (фото)

Новите машки модели од брендот на пејачката поттикнаа лавина од реакции на социјалните мрежи. Што мислите вие за овие провокативни парчиња долна облека?

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-01.jpg

Ријана лансираше нова линија на долна облека за мажи по повод претстојниот „Ден на вљубените“ (14-ти февруари).

Од чудни мрежести кроеви до боксерици од сатен, нејзините модели поттикнаа лавина од реакции на социјалните мрежи.

Пејачката вели дека со своите колекции сака да ја слави бестрашноста, самодовербата и прифаќањето на различностите.

Мотото на нејзиниот бренд Savage X Fenty е: „Сакаме да се чувствувате секси и да се забавувате додека го правите тоа.“

Брендот постојано нуди различен тип на облека, но секогаш има вклучено и провокативни парчиња како овие.

Што мислите за моделите од брендот на Ријана?

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-02.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-03.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-05.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-08.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-07.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-06.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-12.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-13.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-11.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-10.jpg

skandaloznite-mashki-modeli-od-kolekcijata-za-dolna-obleka-na-rijana-foto-09.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Розови нијанси, диско естетика: 7 клучни машки модни трендови за лето 2022 година Машката мода веќе одамна не е здодевна, а границите се поместуваат од година во ...
Ледено сина сенка за очи – Моден тренд што ги освои и македонските дами (фото) Сината сенка за очи е вистински тренд оваа есен. Бојата по која беа препознатлив...
20 идеи за дневни модни комбинации кога патувате во лето Патувате во некој прекрасен град во лето и не знаете што да облечете? Тогаш од к...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg