Меко кроп-топ џемперче од ZARA е фаворит на модните инфлуенсерки (фото)

Зеленото кроп-топ џемперче од ZARA ги освои модните инфлуенсерки и стана вистински хит на Инстаграм.

meko-krop-top-dzhemperche-od-zara-e-favorit-na-modnite-influenserki-foto-01.jpg

За многу модни инфлуенсерки ZARA е омилената продавница за облека бидејќи постојано можат да се најдат уникатни парчиња по релативно ниска цена.

Сега инфлуенсерките имаат нов фаворит од познатата продавница – мек кроп-топ џемпер со светлозелена боја.

meko-krop-top-dzhemperche-od-zara-e-favorit-na-modnite-influenserki-foto-02.jpg

Зелената боја е вистински хит оваа зима и лесно можете да ја вметнете во многу комбинации. Кроп-топ џемперите, пак, изгледаат навистина интересно и го освежуваат секој аутфит.

Платеното џемперче од ZARA изгледа одлично со фармерки или панталони со висок струк, но и во комбинација со кошула.

Џемперот е совршен за лежерни комбинации, а лесно можете да го комбинирате и со впечатлив накит.

meko-krop-top-dzhemperche-od-zara-e-favorit-na-modnite-influenserki-foto-03.jpg

Неколку предлог комбинации:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 модели на фустани кои ќе бидат хит оваа есен 2022 (ќе ги гледаме насекаде) Мммм, топлите плетени миди фустани и фустаните дуксери ќе ви дадат топлина и удо...
5 совети како долната облека на вас да изгледа префинето и секси (а не кич и невкусно) Внимавајте на деколтето: Ништо не го расипува повеќе визуелниот изглед на жената...
Кроп-топот од ZARА so 3D цветови на градите е хит за лето 2022 – само храбрите девојки знаат да го н... Чини 2.290 денари и е само за храбри девојки - како да го носите ZARA кроп-топот...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg