10 модни парчиња кои порано не ги погледнувавме, а сега се хит

Модата е циклична. Ако до вчера со осудување ги гледавме гумените сандали, денес веќе цел свет ги носи.

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-001.jpg

Ова се 10 такви модни парчиња – кои порано не ни помислувавме да ги облечеме, а денес се моден хит:

1. Крзнени, топли бунди

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-01.jpg

2. Бизнис сако искомбинирано со лежерна маичка

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-02.jpg

3. Високи чизми над колената

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-03.jpg

4. Широки панталони со патики

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-04.jpg

5. Крзнена чанта

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-05.jpg

6. Капа како кацига

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-06.jpg

7. Подвиткани панталони

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-07.jpg

8. Чизми за на снег за модерни комбинации

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-08.jpg

9. Гумени сандали

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-09.jpg

10. Хавајки кошули

10-modni-parcinja-koi-porano-ne-gi-poglednuvavme-a-sega-se-hit-10.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 модни гревови кои прават секоја жена да изгледа кич (4-иот е најголем) Моден грев 1: Слепо следење на трендовите. На пример, фармерките со низок струк ...
11 модни трендови кои сега се „ИН“, но во иднина можно е да им се смееме Вреќести панталони и фармерки, бициклистички со сако се само дел од актуелните т...
5 модели на фустани кои ќе бидат хит оваа есен 2022 (ќе ги гледаме насекаде) Мммм, топлите плетени миди фустани и фустаните дуксери ќе ви дадат топлина и удо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg