Кроп-топот од ZARА so 3D цветови на градите е хит за лето 2022 – само храбрите девојки знаат да го носат (фото)

Чини 2.290 денари и е само за храбри девојки - како да го носите ZARA кроп-топот со 3D цветови во повеќе од една комбинација?

krop-topot-od-zara-so-3d-cvetovi-na-gradite-e-hit-za-leto-2022-samo-hrabrite-devojki-znaat-da-go-nosat-foto-01.jpg

Ако сте фан на ZARA, сигурно веќе сте го забележале овој кроп-топ со право деколте и прерамки, со фокус на два 3D цветови во пределот на градите.

krop-topot-od-zara-so-3d-cvetovi-na-gradite-e-hit-za-leto-2022-samo-hrabrite-devojki-znaat-da-go-nosat-foto-03.jpg

Иако на прв поглед личи како да е невозможно да се комбинира за повеќе од една пригода, сепак трендсетерките успеаја да го износат во различни варијанти.

Со панталони со висок струк или со миди здолниште, па дури и со фармерки во комбинација со сако – кој ќе биде вашиот избор?

Инспирирајте се со некој од следниве аутфити:

View this post on Instagram

A post shared by Anna Piszczek (@anneutrals)

View this post on Instagram

A post shared by Rocío Osorno (@rocioosorno)

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нежно жолта е бојата на лето 2023 Оваа нијанса на жолта боја е свежа и неутрална, но не е нападна... Таа е идеален...
Сино-белата кошула на риги е моден хит за лето 2023-та И за на плажа и за лежерни пригоди и за на работа, ова парче облека летово ќе ви...
Вистинска дама од мали нозе: 6-годишно девојче од Скопје е мала модна икона (фото) Меланија Петковска (6) од Скопје е мало девојче, но е голем вљубеник во модата.&...
Девојче (4) од Скопје во розови стајлинзи е мини верзија на Барби (фото) Барби манијата ја зафати и Македонија, а 4-годишно девојче од Скопје со аутфитит...
6 модели на капути и јакни кои се хит оваа зима - ќе ви биде топло, а ќе изгледате префинето Модели на капути и јакни кои се хит оваа сезона - ако ги немате, сигурно ќе поса...
Црвена како цреша – Како Македонките ја носат бојата што е вистински тренд оваа есен? Црвени усни со боја на цреша, црвени нокти, црвени чанти, фустани и чизми… Ова е...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg