10 бич барови во Грција од кои сакаме да го испратиме летото
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


10 бич барови во Грција од кои сакаме да го испратиме летото

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-001.jpg

Пиењето ладен коктел, пиво или кафе со поглед на море е летниот сон на многумина, и веројатно ова лето ви стана реалност токму на грчките плажи.

Ако сакате да го повторите уживањето барем на продолжен викенд и да го испратите летото како што доликува, тогаш земете уште некој слободен ден и упатете се до топ 10-те бич барови во Грција:

10. Aloha White Bar, Крф

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-1.jpg

9. Princess Beach Bar, Скијатос

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-2.jpg

8. Oasis Beach Bar, Родос

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-3.jpg

7. Tropicana Beach Bar, Миконос

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-4.jpg

6. Nikki Beach Club, Порто Хели

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-5.jpg

5. Spilia, Миконос

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-6.jpg

4. Beach Bar Manassu, Халкидики

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-7.jpg

3. Buca Lounge Bar, Закинтос

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-8.jpg

2. Theros Wave Bar, Санторини

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-9.jpg

1. Cavo Paradiso, Миконос

10-beach-barovi-vo-grcija-od-koi-sakame-da-go-ispratime-letoto-10.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 плажи во Италија со најчиста вода, каде ќе сакате да го поминете летото Италија е прекрасна земја која има многу да понуди кога станува збор за шетање, ...
Топ 12 плажи кои треба да ги посетите ако летово одите на вториот крак во Грција Иако не е толку популарен како првиот крак во Грција, сепак вториот крак, Ситони...
7 работи кои не смеете да ги правите кога сте во Грција Како и во секоја друга земја, така и во Грција постојат правила кои не смеат да ...

Спонзорирани линкови: