Врвoлица од народ, M&M продавница: Фоторепортажа од Шангај од наш читател
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Врвoлица од народ, M&M продавница: Фоторепортажа од Шангај од наш читател

vrvolica-od-narod-m-m-prodavnica-fotoreportaza-od-shangaj-od-nash-chitatel-01.jpg

Читател на CRNOBELO.com периодов престојува во Шангај. Овој огромен кинески град изобилува со беспрекорно средени паркови, огромни трговски центри, впечатливи зоолошки градини..

Тој таму ја дочека кинеската нова година, која е на 5-ти февруари, и преку фотографии ги сподели своите впечатоци од оваа светска метропола.

Фоторепортажа од Шангај:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Авантура долга 2.000 километри - Од Куманово до Истанбул со автомобил ... Уште еднаш сфатив дека спонтаните одлуки донесени во животот, остануваат најдлаб...
Мали бајковити гратчиња и селца во Германија кои вреди да ги посетите ... Оние на кои Германија им е на листата на патување, сигурно размислуваат како нек...
Пролетта во Фиренца низ Инстаграм фотки Фиренца е градот кој треба да го посетите барем еднаш во животот, а доколку тоа ...