Како изгледаат децата на најубавите жени на денешницата?


Како изгледаат децата на најубавите жени на денешницата?

Познатите убавици се следени од папараците на секој чекор. А, штом ќе најават дека се бремени, заинтересираноста за нивниот приватен живот станува уште поголема.

kako-izgledaat-decata-na-najubavite-zheni-na-deneshnicata-01.jpg

Сепак, секој би сакал да знае дали децата на овие жени ќе ги наследат талентот и убавината на нивните мајки.

Во продолжение погледнете како изгледаат децата на најубавите жени на денешницата:

Хедер Локлир и нејзината ќерка Ава

Хедер долго време е во брак со гитаристот од Bon Jovi - Ричи Самбора. Заедно ја имаат ќерката Ава, која реши да ги следи чекорите на нејзината мајка. Таа се има појавено во неколку телевизиски серии и започна кариера како модел.

kako-izgledaat-decata-na-najubavite-zheni-na-deneshnicata-02.jpg

Лив Тајлер и нејзините три деца

Лив Тајлер не само што е успешна актерка, туку таа е и мајка на три деца. Лив имаше два брака – со музичарот Ројстон Ленгдон и со спортскиот агент Дејв Гарднер. Од двата брака, таа има три деца – синовите Мајло и Сејлор и ќерката Лулу.

kako-izgledaat-decata-na-najubavite-zheni-na-deneshnicata-03.jpg

Ќерката и синот на Сара Мишел Гелар 

Во 2002-ра, Сара се венчаше со секс симболот од 90-тите, Фреди Принц Џуниор. Парот има две деца – ќерката Шарлот Грејс и синот Роки Џејмс.

kako-izgledaat-decata-na-najubavite-zheni-na-deneshnicata-04.jpg

Ен Хатавеј и нејзиниот син Џонатан

Ен Хатавеј имаше долга врска со дизајнерот на накит Адам Шулман. После 6 години, тие стапија во брак и го добија синот Џонатан.

kako-izgledaat-decata-na-najubavite-zheni-na-deneshnicata-05.jpg

Оливија Вајлд и нејзините деца

Оливија е во брак со нејзиниот колега Џејсон Судејкис. Парот има две деца – синот Отис и ќерката Дејзи.

kako-izgledaat-decata-na-najubavite-zheni-na-deneshnicata-06.jpg

Синот и ќерката на Алиша Милано

Алиса зад себе има два брака, а синот и ќерката ѝ се од вториот. Името на момчето е Мајло, а девојчето се вика Елизабет.

kako-izgledaat-decata-na-najubavite-zheni-na-deneshnicata-07.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Зошто мајка минала 2 години без да им купи нешто ново на децата? Кејти сфатила дека огледувањето на 3 мали деца е прескапо и дека постојано се фр...
Мајка дои на под во воз, откако никој не ѝ отстапил место Разочарана мајка раскажува за нечувствителноста и некултурата на луѓето: „Додека...
5 типови на мајки што ги среќаваме на летување Летото е во полн ек, а сезоната на сончање и капење веќе започна. Родителите ги ...

Најчитани неделава