Славни мајки по кои мажите вртат поглед на плажа (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


Славни мајки по кои мажите вртат поглед на плажа (фото)

Наспроти фактот што повеќепати имаат раѓано, како и дека мнозинството се во доцните триесетти, четиресеттите, или, пак, педесеттите години, нивните тела се во навистина совршена форма.

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-1.png

Тие имаат топ фигура и секси облини што мамат воздишки во бикини.

Ова се славните мајки по кои мажите вртат поглед на плажа:

Ким Кардашијан (38) 

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-2.jpg

Џејда Пинкет Смит (47)

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-3.jpg

Џесика Алба (38)

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-17.jpg

Хали Бери (52)

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-5.jpg

Џенифер Лопез (49)

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-6.jpg

Жизел Бундшен (38)

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-7.jpg

Бијонсе (37)

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-8.jpg

Клое Кардашијан (35)

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-9.jpg

Салма Хајек (52)

slavni-majki-po-koi-mazhite-vrtat-pogled-na-plazha-foto-10.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...
8 машки фризури кои го откриваат карактерот на мажот Фризурата е многу важен елемент според кој го стекнуваме првиот впечаток за лице...
Портокалова коса - нов тренд за убавина со кој се опседнаа девојките (фото) Храброст или лудост? Дури и дел од познатите дами ја бојадисаа косата во портока...

Најчитани неделава