Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Идеи за фантастични забави на отворено (фото)

Ако пандемијата нè научи на нешто –  тоа е дека сите работи може да се организираат на отворено, да бидат поинтимни и во кругот на најблиските, а за тоа ни треба многу креативност и помалку пари.

idei-za-fantasticni-zabavi-na-otvoreno-001.jpg

Ако конечно сакате да бидете домаќин на креативна забава на отворено по повод роденден, крштевка, свадба или едноставно – сабота вечер, во продолжение се најкреативните идеи и ситници кои можеби никогаш не ви текнале.

Од храна до декорација, од балони до пернички, галеријата нека ви послужи за инспирација:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Совети за одгледување вербена – цвеќе кое привлекува пари и благосостојба во домот Изгледа прекрасно во жардињери и во саксии, а се верува дека ќе ви донесе многу ...
6 пролетни цвеќиња што нема да ви пречат ако сте алергични на полен Меѓу цвеќињата што предизвикуваат најмногу проблеми се: амарантот, камилица...
Совршеното дворче на Марјана од Велес: „Палмата ми расцвета првпат, 10 години откако ја засадив на з... „За првпат оваа година ми расцвета палмата, после 10 години откако е засадена на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg