Најубавата езерска куќа во светот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Најубавата езерска куќа во светот

Познато е дека ќуките во природа се најдобар избор доколку сакате да се релаксирате максимално и да дишите чист планински воздух. Па уште и доколку се наоѓаат покрај езеро, нема поубава комбинација.

najubavata-ezerska-kuka-vo-svetot-01

Ова е најубавата езерска куќа која се наоѓа во Америка во северно - западните планинските предели на државата Монтана.

Прекрасниот поглед кон планинското езеро Флотхед и дава единствен шарм и убавина кое е вистински одмор за очи.

Ентерерот е уреден со дрвен мебел кој одлично се вклопува во духот на природата и светлината на планинското утринско сонце.

Оваа прекрасна куќарка може да ја изнајмите за „само“ 7.250 американски долари.

Би ја платиле ли цената за да уживате во оваа рајска убавина?

Би можело да ве интересира:

Куќа на Тасос во која царува морскиот дух Оваа прекрасна куќа за одмор е сместена во мирен дел на островот Тасос во Грција...
На гости кај Маја Гугоска: Совршено уредена тераса во семејна куќа во Охрид (фото) Во лето ја уредува терасата во бохо стил, а во зима терасата на Маја е како сцен...
Куќа стара 300 години која ќе ве изненади со внатрешноста Оваа малечка куќа се наоѓа на брегот на Корнвол, Велика Британија и е уникатна п...

Најчитани неделава