Навидум обичниот дворец во Малибу крие ентериер од соништата
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


Навидум обичниот дворец во Малибу крие ентериер од соништата

Доколку некогаш отпатувате за Малибу и рано изутрина решите да ја разгледате целата област, ќе здогледате огромна куќа.

kukja-na-denot-milionski-dvorec-vo-malibu-koj-odnadvor-izgleda-tolku-obicno-no-poglednete-sto-se-ima-vo-nego-1

Оваа куќа на прв поглед изгледа неинтересно и без забава, но на втор поглед таа станува центарот на забавниот живот.

Огромниот милионски дворец во Малибу во себе крие простории преполни забава како сопствена куглана, винарија, базен и беспрекорен поглед кон Пацификот и планините Санта Моника.

Овој дворец е уште наречен домот на Бетмен, бидејќи вие буквално живеете како овој добро познат јунак од филмовите и цртаните.

Можеби ќе го немате „бетмобилот” или акцентот на големиот шармер Мајкл Кејн, но ќе добиете простории кои се лоцирани во подземјето до кои се доаѓа преку посебен скриен влез.

Овој дворец во моментот е во продажба и може да биде ваш за неверојатни $24,95 милиони долари.

Би можело да ве интересира:

Забава за сите возрасти: Во Данска се отвори шарената LEGO House Конечно се отвори долгоочекуваната LEGO House во градот од каде што потекнуваат ...
Најпосакуваниот дом во Британија има приватна кино сала, голф терен и куглана (фото) Во близина на Лондон постои замок кој е идеално место за сите оние кои сакаат гр...
30 топли соби со снежен, зимски поглед (фото) Стаклените ѕидови и високи прозорци се клучни за незаборавен поглед, посебно во ...

Најчитани неделава