Фантазираме за: Топли надворешни џакузија
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Фантазираме за: Топли надворешни џакузија

Некои би рекле дека сте луди ако на -20 излезете надвор полуголи и влезете во жешко џакузи. Други би рекле - фантазирам за таков одмор.

fantazirame-za-topli-nadvoresni-dzakuzija-001.jpg

Ве убедуваме дека после овие фотки сите ќе се приклучите на втората група.

Само замислете си, додека сите се жалат дека им е ладно и парното не им е доволно топло, вие се „вриете“ во вода која испарува.

Дополнително, гледате снег околу вас и си пиете нешто топло.

Нема ништо поубаво:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Куќа на Тасос во која царува морскиот дух Оваа прекрасна куќа за одмор е сместена во мирен дел на островот Тасос во Грција...
Како изгледа некогашната вила на Ал Капоне во Мајами од 15 милиони дол... Огромен базен, палми и луксуз на сите страни... Оваа вила е вистинско уживање за...
Дом за млад пар во само 28 метри квадратни (фото) Иако звучи како тешка задача, па дури и невозможна мисија, овој стан е одличен п...