Станови на блогерките во кои сакаме да живееме


Станови на блогерките во кои сакаме да живееме

Инспирација не се црпи секогаш само од модните писти, модните настани или од улиците во светските метрополи.

stanovi-na-blogerkite-vo-koi-sakame-da-zhiveeme-01.jpg 

Блогерките имаат домови кои може да бидат вистинска инспирација и во кои сигурно ќе посакате и вие да живеете или барем да „украдете“ некоја идеа.

Необични уредувања во бохо и винтиџ стил, а минимализмот е речиси секаде присутен.

Една добра вест – повеќето елементи и декорации можете да ги најдете за ниска цена, само треба да бидете креативни и да имате вкус.

Погледнете како овие блогерки го уредиле својот дом:

viktoria.dahlberg

https://www.instagram.com/p/BVARvYwBP9r/

https://www.instagram.com/p/BU1qbmMBYol/

tezzamb

isabellath

stuffhannahdoes

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

30 топли соби со снежен, зимски поглед (фото) Стаклените ѕидови и високи прозорци се клучни за незаборавен поглед, посебно во ...
Топли и удобни кревети од кои не би станале цела есен (фото) Колку и да ни дојде неочекувано, па на брзина моравме да ги извадиме топлите џем...
20 топли катчиња каде сакаме да бидеме додека надвор вее снег (фото) Има еден универзален одговор на прашањето – што би сакале да правите во моментов...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg