Никој не сака да ја купи - Што не е во ред со куќата во која израснал Доналд Трамп? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Никој не сака да ја купи - Што не е во ред со куќата во која израснал Доналд Трамп? (фото)

Куќата во Квинс, Њујорк, каде Доналд Трамп растел како дете, е на продажба повеќе од 1 година, а сè уште нема заинтересиран купец.

nikoj-ne-saka-da-ja-kupi-sto-ne-e-vo-red-so-kukjata-vo-koja-izrasnal-donald-tramp-foto-001.jpg

Се работи за домот во кој Фред Трамп живеел со својот син Доналд.

Куќата има 5 спални соби, уредена е во старински, топол стил, но иако делува како удобен дом, сепак никој не сака да ја купи. Зошто?

Откриено е дека нејзината цена е двојно поголема од сите куќи во тој реон, со објаснување дека „не се продава само домот, туку и еден голем детски сон кој станал реалност.“

Каде растел моменталниот претседател на САД?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Црно-бела хармонија: Стилски уредениот стан на Цики од Скопје (фото) Во црно-бело уредениот стан на Цики секој детаљ е внимателно одбран, терасата ѝ ...
На гости кај Анета Атанасова: Стан во Кавадарци уреден со многу љубов (фото) Највпечатлив детаљ во дневната соба на Анета е темниот ѕид, а нејзино омилено па...
Во домот на Ивана: Стилски дом на Македонка во Германија обоен во розово (фото) Во нејзиниот стан доминираат розовата, белата и сивата боја и има впечатливи дет...

Најчитани неделава