Најубавиот козметички салон во Косово (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Најубавиот козметички салон во Косово (фото)

Лоциран во Приштина, салонот е уреден од локално студио за дизајн на просторот и изобилува со елегантни и топли елементи.

najubaviot-kozmeticki-salon-vo-kosovo-001.jpg

Просторот е пренаменет од стара куќа и складилиште во практичен, урбан простор за разубавување.

Палетата се прелева во розовите нијанси, а внатрешноста изобилува и со природни материјали.

Концептот на просторот е отворен, светол и со мали прегради од полици, завеси и метални конструкции.

Со право можеме да го прогласиме за еден од најубавите салони за разубавување:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Лето во домот: Дневни соби инспирирани од морето Летото е идеално време за мали измени во домот во склад со топлите, сончеви дено...
Mикс од тиркизни и пудрести нијанси: Женствен стан по вкус на тренди дама (фото) Ентериерот претставува суптилна комбинација на нежни пастелни бои и елементи од ...
Есенска оаза од 45 метри квадратни – Топол стан од кој не би излегле до пролет Деновите стануваат пократки, температурите си бараат топли ракави и поларни ќебе...

Најчитани неделава