Планински куќички во кои ќе посакате да ја поминете цела зима (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Планински куќички во кои ќе посакате да ја поминете цела зима (фото)

Планински, дрвени куќички среде шума, покриени со снег и украсени со сијалички – звучи идеално за да си ја поминете зимата во нив, нели?

planinski-kukjichki-vo-koi-kje-posakate-da-ja-pominete-cela-zima-foto-01.jpg

Оние кои сакаат да се опуштаат далеку од градскиот метеж, веднаш ќе се заљубат во овие планински куќички.

Идеално бегство во планина со пријателите или партнерот, со камин, топли пијалаци и ќебенца...

Во која куќа би ја поминале цела зима?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

За млада и тренди дама: Фенси стан од 35 метри квадратни (фото) Добредојдовте во малото женско кралство, кадешто царуваат добриот вкус и стил, а...
Најпосакуваниот дом во Британија има приватна кино сала, голф терен и куглана (фото) Во близина на Лондон постои замок кој е идеално место за сите оние кои сакаат гр...
За детето во вас: Куќички на дрво кои ќе ве освојат на прв поглед Куќичките на дрво се сон за секое дете. Во нив, децата влегуваат во свој свет во...

Најчитани неделава