Во домот на Кате од Битола: „Цвеќињата ми се омилените детали во домот“

Моментално ги имам онолку колку што ми дозволува просторот за да не делува премногу натрупано.

vo-domot-na-kate-od-bitola-cvekjinjata-mi-se-omilenite-detali-vo-domot-08.jpg

Во летниот период обожавам да го поминувам времето на нашиот мал цветен балкон, со шолја кафе и некоја убава книга. Идеите за декорација ги објавувам и на мојот Инстаграм профил @kate_jovanovska, како едно убаво хоби.“

vo-domot-na-kate-od-bitola-cvekjinjata-mi-se-omilenite-detali-vo-domot-06.jpg

Фотографии од домот на Катерина:

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Сандра: Стилски уредена куќа во Скопје со маслинови дрвца и бохо детали (фото) „Кујната е со црни вградливи елементи, црн гранитен мијалник и скриен фрижидер. ...
Локал во Велес со модерен ентериер и префинети детали (фото) Наше, а светско! Локал во Велес со кожени кревети, ѕид од тули, впечатливи лусте...
Локал во близина на Битола е есенска бајка со лулашка, тикви и цвеќе (фото) Атмосферата во овој локал во близина на Битола, во пазувите на планината Баба, ќ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg