На грчкиот остров Крит ресорт со бунгалови над вода, исто како на Малдиви (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


На грчкиот остров Крит ресорт со бунгалови над вода, исто како на Малдиви (фото)

Не се над океан како бунгаловите на Малдиви, но се над огромен базен и изгледаат неверојатно.

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-01.jpg

Stella Island Resort е хотел со 5 ѕвезди на грчкиот остров Крит кој има 225 соби и е само за возрасни лица. Неговите бунгалови над вода ќе ви дадат чувство дека сте на Малдивите.

Секој бунгалов има приватна тераса со лулашка и џакузи.

Бунгаловите не се над морето, туку над огромен базен, но сепак изгледаат неверојатно.

Како изгледа овој рајски ресорт:

 hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-11.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-10.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-09.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-08.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-07.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-06.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-05.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-04.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-03.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-02.jpg

hotel-na-grchkiot-ostrov-krit-ima-bungalovi-nad-voda-isto-kako-na-maldivite-foto-12.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

За млада и тренди дама: Фенси стан од 35 метри квадратни (фото) Добредојдовте во малото женско кралство, кадешто царуваат добриот вкус и стил, а...
Најпосакуваниот дом во Британија има приватна кино сала, голф терен и куглана (фото) Во близина на Лондон постои замок кој е идеално место за сите оние кои сакаат гр...
На гости кај Вера Калин: Впечатлив дом во Скопје обоен во зелено – сиви тонови (фото) „Домот ми е комбинација од парчиња кои отсекогаш ми се допаѓале: катче за читање...

Најчитани неделава