Тераса од семејна куќа во Ново Село со поглед кон живописната клисура на Брегалница (фото)

terasa-od-semejna-kukja-vo-novo-selo-so-pogled-kon-zhivopisnata-klisura-na-bregalnica-foto-06.jpg

terasa-od-semejna-kukja-vo-novo-selo-so-pogled-kon-zhivopisnata-klisura-na-bregalnica-foto-05.jpg

terasa-od-semejna-kukja-vo-novo-selo-so-pogled-kon-zhivopisnata-klisura-na-bregalnica-foto-04.jpg

terasa-od-semejna-kukja-vo-novo-selo-so-pogled-kon-zhivopisnata-klisura-na-bregalnica-foto-03.jpg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Ивана: Совршено уредено поткровје од куќа во Прилеп, со непречен поглед кон градот (фот... „Домот ни е лоциран точно под Марковите Кули во Прилеп. Поткровјето го почн...
На гости кај Сандра: Стилски уредена куќа во Скопје со маслинови дрвца и бохо детали (фото) „Кујната е со црни вградливи елементи, црн гранитен мијалник и скриен фрижидер. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg